Zdravie na prvom mieste

Zdravie je pre nás na prvom mieste. Striktné zdravotné a čistiace normy dopĺňajú najlepšie služby v triede.

Bezpečné vyzdvihnutie

Ostaňte kľudný s hodinovým čakaním a online sledovaním príletu v cene

CO₂ Zodpovednosť

Vďaka našim #WEAREECO opatreniam sú naše jazdy 100% karbon neutrálne.

Most frequented airport transfers

airport-bratislava

Bratislava

airport-vienna

Viedeň

airport-budapest

Budapešť

Iná cesta na letisko? Pre zobrazenie ceny zadajte svoju destináciu

Zobraziť cenu

Vedeli ste, že všetky MOON cesty sú 100% karbon neutrálne?

Kliknite a pozrite sa, ako sa staráme o životné prostredie

#WEAREECO

Cesta na, alebo z letiska

Ponúkame komfortné jazdy na všetky medzinárodné letiská v okolí. Radi Vás odvezieme bez zbytočného meškania, či strachu z parkovania. Od dverí k dverám, z kancelárie na letisko, či z bazéna na mesiac? S nami kamkoľvek. Našou slabou stránkou je, že vieme povedať nie na veľmi veľmi málo želaní. Vo všetkom sa Vám snažíme vždy na 110% vyhovieť a pomôcť. MOON je tu vždy pre Vás a môžete sa naňho obrátiť, či už sa jedná o šampanské v limuzíne, alebo objednanie helikoptéry – vo všetkom sme otvorení a veľmi radi Vám pomôžeme. V preprave na letiská sme ako ryba vo vode. Našimi klientmi najviac využívané letisko – Viedenské Medzinárodné letisko Schwechat je pre nás, takpovediac druhým domovom. Pri Vašej ceste sme Váš prvý kontakt a preto urobíme všetko preto, aby ste sa cítili maximálne komfortne a uvoľnene.

Výhody

Výhody cestovania s nami, nie sú len o komfortnej výbave našich limuzín. V prvom rade sú to naše skúsenosti, ktoré sme rokmi nadobudli pri preprave tých najnáročnejších klientov. Neustále sa snažíme zlepšovať a priniesť Vám ten najvyšší komfort aktuálnej doby. Okrem pohodlnej platby kartou je Vám počas Vašej cesty na letisko v našich limuzínach k dispozícii: bezplatná Wi-Fi v krajinách EÚ, iPad s prístupom na Netflix, nabíjačky pre rôzne typy mobilných zariadení, neperlivé minerálne vody, malé občerstvenie, či v prípade potreby detské sedačky zdarma.

Objednávka cesty na letisko

Objednávka MOON je jednoduchá a zaberie Vám len pár sekúnd. Vašu jazdu si môžete rezervovať cez náš online formulár, alebo nám môžete poslať požiadavku na náš email. Postup je jednoduchý. Vyberte si adresu odkiaľ a kam cestujete, vyberte si vozidlo, ktorým si želáte cestovať, vyplňte Vaše osobné údaje a následne potvrďte Vašu objednávku. Po našom schválení Vám na email, ktorý ste zadali zašleme potvrdenie s cenou. Naše ceny sú transparentné a bez skrytých poplatkov. Cenu, ktorú uvidíte je cena, ktorú aj naozaj zaplatíte - skvelá príležitosť, ako začať svoju cestu :)